Marka Uszyciuch to moje drugie dziecko, które powstało z połączenia pasji i ogromnej miłości do szycia. Moja babcia krawcowa była mi towarzyszką przy pierwszych dziecięcych próbach szycia ręcznego, potem na maszynie, a w końcu doszło do tego też i haftowanie. Po jakimś czasie wszystko ucichło, zajęłam się innymi sprawami: była szkoła, studia, praca na etacie, dziecko. I nagle w ciąży z nadmiaru wolnego czasu, pewnego dnia do mnie dotarło że muszę coś uszyć.

Tak po prostu, coś we mnie krzyczało: Uszyj coś! Uszyj! Jako, że zawsze idę za swoim instynktem, natychmiast wzięłam się do roboty i czekając na narodziny synka zaczęłam szyć dla niego zabawki. Gdy dorwałam znów maszynę okazało się, że z szyciem jest jak z jazdą na rowerze 🙂

Po zabawkach przyszedł czas na pościele, poduszki i inne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Gdy urodził się synek spod maszyny wychodziły dla niego także ubranka. Ale ileż rzeczy można uszyć jednemu dziecku? Ku mojej radości, moimi uszyciuchami zainteresowali się także znajomi i rodzina. Szyłam także i dla nich, ale ciągle mi było mało kontaktu z maszyną. Na pewnym etapie mojego życia postanowiłam więc przekształcić moją pasję w coś więcej i tak oto jest dla Was Uszyciuch.

Szycie każdej jednej rzeczy to dla mnie ogromna przyjemność, wkładam w to całą siebie i całe moje serce. Mam nadzieję, że wam równie dużą radość sprawi zamawianie w moim sklepie.

Zapraszam 🙂
Lucyna Tumasz

Lucyna Tumasz-Michmiel mała krawcowa

O mnie w mediach:

1. Artykuł w tygodniku Chwila dla Ciebie

Historia o tym jak to się zaczęło, jak i dlaczego zaczęłam szyć… Wynik rozmowy z dziennikarką w gazecie Chwila dla Ciebie.

Lucyna Tumasz-Michmiel chwila dla ciebie

2.Gazeta Dziennik Bałtycki – Echo Pruszcza

Pochodzę z Pruszcza Gdańskiego więc przeczytać o sobie w Echo Pruszcza to dopiero frajda 🙂

Lucyna Tumasz-Michmiel w gazecie Echo Pruszcza Gdańskiego
Lucyna Tumasz-Michmiel artykuł w gazecie

3. Gazeta Super Express – Dodatek Super Biznes

Magazyn Super Express – to była dla mnie mega radość i atrakcja dnia, a w zasadzie miesiąca, kiedy pojawiłam się na okładce w dodatku do Super Expressu – Super Biznes.

Poczułam się doceniona i wyróżniona mogąc podzielić się z czytelnikami częścią mnie. Bo właśnie tym jest moja firma. To ogromna część mojego życia, moja pasja, moje hobby i mój sposób na życie jednocześnie. Każdemu życzę takiej pracy, aby idąc do niej zupełnie nie czuło się, że się pracuje.

Lucyna Tumasz-Michmiel w gazecie Super Express
Lucyna Tumasz-Michmiel w gazecie dodatek Super Biznes

4. Wywiad dla portalu Marka jest kobietą

Miałam także niesamowitą przyjemność uczestniczyć w wywiadzie dla portalu Marka jest kobietą
Cały wywiad poniżej. Zapraszam
Koszyk