O mnie

Marka Uszyciuch to moje drugie dziecko, które powstało z połączenia pasji i ogromnej miłości do szycia. Moja babcia krawcowa była mi towarzyszką przy pierwszych dziecięcych próbach szycia ręcznego, potem na maszynie, a w końcu doszło do tego też i haftowanie. Po jakimś czasie wszystko ucichło, zajęłam się innymi sprawami: była szkoła, studia, praca na etacie, dziecko. I nagle w ciąży z nadmiaru wolnego czasu, pewnego dnia do mnie dotarło że muszę coś uszyć. Tak po prostu, coś we mnie krzyczało: Uszyj coś! Uszyj! Jako, że zawsze idę za swoim instynktem, natychmiast wzięłam się do roboty i czekając na narodziny synka zaczęłam szyć dla niego zabawki. Gdy dorwałam znów maszynę okazało się, że z szyciem jest jak z jazdą na rowerze :)

Po zabawkach przyszedł czas na pościele, poduszki i inne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Gdy urodził się synek spod maszyny wychodziły dla niego także ubranka. Ale ileż rzeczy można uszyć jednemu dziecku? Ku mojej radości, moimi uszyciuchami zainteresowali się także znajomi i rodzina. Szyłam także i dla nich, ale ciągle mi było mało kontaktu z maszyną. Na pewnym etapie mojego życia postanowiłam więc przekształcić moją pasję w coś więcej i tak oto jest dla Was Uszyciuch.

Szycie każdej jednej rzeczy to dla mnie ogromna przyjemność, wkładam w to całą siebie i całe moje serce. Mam nadzieję, że Wam równie dużą radość sprawi zamawianie w moim sklepie. Zapraszam :-)

Lucyna Tumasz

Więcej o mnie w wywiadzie przeprowadzonym dla portalu Marka jest kobietą;

http://markajestkobieta.pl/aktualnosci/sukces-w-naszych-rekach-lucyna-tumasz-uszyciuch-handmade-art-design/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl